Preloader
Widget Image

Esate laukiami visi, kas norite su savimi išsinešti kąsnelį saldaus dangaus!

+370 37 244 946 uzsakymai@cupcake.lt Vytėnų g. 90, LT-47486 Kaunas

SEKITE MUS FACEBOOKE IR INSTAGRAME

Title Image

Paslaugos

kitos mūsų teikiamos paslaugos

Tai “saldaus stalo” užsakymo pristatymas į šventės vietą, stalo paruošimas saldumynams, visi užsakyti skanėstai serviruojami mūsų serviravimo induose. Yra galimybė užsakyti saldumynų vardines korteles su pavadinimais pagal Jūsų šventės tematiką. Galime pasirūpinti gėlėmis ant šventinio saldaus stalo ir kitomis smulkmenomis. Bendradarbiaujame su Jūsų šventės dekoratoriais, floristais, šventės rengėjais.

Paslaugos kaina prasideda nuo 130€ (jei šventė vyksta Kauno miesto ribose). Kaina svyruoja priklausomai nuo norimų stalo dekoracijų, užsakymo dydžio, šventės vietos atstumo ir kt. Galutinė paslaugos kaina bus paskaičiuota kiekvienam asmeniškai suformulavus pilną užsakymą.

Paslauga yra riboto teikimo. Dekoruojame iki dviejų švenčių tą pačią dieną, tad dėl mūsų užimtumo reikėtų teirautis iš anksto.

Užklausas siųsti elektroniniu paštu info@cupcake.lt arba skambinti telefonu +370 671 61331

Yra galimybė išsinuomoti savo šventei tiesiog mūsų siūlomus serviravimo indus. Galime pasiūlyti įvairias tortines ant kojelės (su gaubtais ir be jų), stovus keksiukams, indus macarons pyragėliams, stovelius pyragėliams ant pagaliuko “Cakepops”, keliaaukščius stovus pyragėliams, keliaaukščius stovus vestuviniams tortams, įvairaus dydžio ir formų veidrodžius ir kt.

Vieno indo nuomos kaina 5.00-11.50€ už 1 vnt.

Grąžinimo terminas yra 3 darbo dienos. Pavėlavus grąžinti gali grėsti piniginė nuobauda 3€/diena.

Išsamesnės informacijos teirautis užsakant skanėstus.

Siūlome platų įvairių tortų, pyragų, pyragėlių ir kitų konditerinių gaminių asortimentą. Konditerijos gamybai naudojame tik aukščiausios kokybės žaliavas, o dėl dedamų produktų įvairovės pasiekiamas itin subtilus skonis. Dirbame su vienais geriausių Belgijos, Italijos, Vokietijos, Lietuvos maisto pramonės žaliavų gamintojais. Miltams, kaip pagrindinei konditerijos žaliavai, skiriame itin daug dėmesio. Juos užsakome šviežiai maltus tiesiai iš vieno Lietuvos malūno… Daug dirbame, kad išgautume tą tikrąjį ir unikalų kiekvieno gaminio skonį, o gaminių kokybė išliktų nekintanti.

Esame lankstūs – pasiruošę išklausyti Jūsų įmonės norus ir pageidavimus. Priklausomai nuo užsakymų kiekio bei jų reguliarumo yra galimybė asortimentą susiformuoti patiems (gaminame pagal Jūsų receptus, t.y. tai, ko reikia Jūsų MENIU).

Kilus klausimų visuomet galite pasiteirauti: info@cupcake.lt arba telefonu: +370 671 61331

Bendradarbiaujame su įmonėmis paslaugų mainų principu. Prisidedant ar dalyvaujant įvairių renginių, mugių ar akcijų metu. Taip pat su spaudos ar reklamos atstovais, influenceriais.