Preloader
Widget Image

Esate laukiami visi, kas norite su savimi išsinešti kąsnelį saldaus dangaus!

+370 37 244 946 uzsakymai@cupcake.lt Vytėnų g. 90, LT-47486 Kaunas

SEKITE MUS FACEBOOKE IR INSTAGRAME

Title Image

Paslaugos

kitos mūsų teikiamos paslaugos

Tai “saldaus stalo” užsakymo pristatymas į šventės vietą, stalo paruošimas saldumynams, visi užsakyti skanėstai serviruojami mūsų serviravimo induose. Yra galimybė užsakyti saldumynų vardines korteles su pavadinimais pagal Jūsų šventės tematiką. Galime pasirūpinti gėlėmis ant šventinio saldaus stalo ir kitomis smulkmenomis. Bendradarbiaujame su Jūsų šventės dekoratoriais, floristais, šventės rengėjais.

Paslaugos kaina prasideda nuo 130€ (jei šventė vyksta Kauno miesto ribose). Kaina svyruoja priklausomai nuo norimų stalo dekoracijų, užsakymo dydžio, šventės vietos atstumo ir kt. Galutinė paslaugos kaina bus paskaičiuota kiekvienam asmeniškai suformulavus pilną užsakymą.

Paslauga yra riboto teikimo. Dekoruojame iki dviejų švenčių tą pačią dieną, tad dėl mūsų užimtumo reikėtų teirautis iš anksto.

Užklausas siųsti elektroniniu paštu info@cupcake.lt arba skambinti telefonu +370 671 61331

Yra galimybė išsinuomoti savo šventei tiesiog mūsų siūlomus serviravimo indus. Galime pasiūlyti įvairias tortines ant kojelės (su gaubtais ir be jų), stovus keksiukams, indus macarons pyragėliams, stovelius pyragėliams ant pagaliuko “Cakepops”, keliaaukščius stovus pyragėliams, keliaaukščius stovus vestuviniams tortams, įvairaus dydžio ir formų veidrodžius ir kt.

Vieno indo nuomos kaina 5.00-11.50€ už 1 vnt.

Grąžinimo terminas yra 3 darbo dienos. Pavėlavus grąžinti gali grėsti piniginė nuobauda 3€/diena.

Išsamesnės informacijos teirautis užsakant skanėstus.

Tai viena iš mūsų verslo sričių nukreipta tiesiogiai į viešojo maitinimo sektorių. Valytas daržoves parduodame tik didmena, kavinėms ir restoranams siekiantiems optimizuoti savo darbo laiko sąnaudas. Daržovės valomos tik rankiniu būdu, o laikomos nenaudojant jokių sulfitų ar kitų cheminių medžiagų jų prekiniai išvaizdai išlaikyti ar siekiant prailginti tinkamumo vartoti terminą. Daržovių nesulfituojame! Taip išsaugomos nepakitusios jų skoninės savybės. Visos daržovės yra šviežios, paruošiamos tik pagal konkrečius gautus užsakymus.
Pas mus galite rasti šias valytas daržoves:

 • bulves,
 • rūšiuotas bulves su lupena (labai didelės),
 • Nespaustą bulvių tarkį,
 • bulvių tarkio masę (dičkukuliams),
 • morkas,
 • virtus burokėlius,
 • smulkintus virtus burokėlius (šiaudeliais),
 • nevirtus skustus burokėlius,
 • svogūnus,
 • česnakus
 • smulkintus kopūstus (šiaudeliais).
Daržoves superkame tik iš Lietuvos ūkininkų, turinčių sertifikuotus ūkius bei dokumentus garantuojančius patvirtintą užaugintų daržovių kokybę!
Valytų daržovių kainos svyruoja pagal sezoniškumą ir tuo metu rinkoje esančias tendencijas. Susidomėjus visada galite paklausti:
 • Mob. telefonu: +370 608 04393 (Juozas);
 • el. paštu: info@cupcake.lt

Siūlome platų įvairių tortų, pyragų, pyragėlių ir kitų konditerinių gaminių asortimentą. Konditerijos gamybai naudojame tik aukščiausios kokybės žaliavas, o dėl dedamų produktų įvairovės pasiekiamas itin subtilus skonis. Dirbame su vienais geriausių Belgijos, Italijos, Vokietijos, Lietuvos maisto pramonės žaliavų gamintojais. Miltams, kaip pagrindinei konditerijos žaliavai, skiriame itin daug dėmesio. Juos užsakome šviežiai maltus tiesiai iš vieno Lietuvos malūno… Daug dirbame, kad išgautume tą tikrąjį ir unikalų kiekvieno gaminio skonį, o gaminių kokybė išliktų nekintanti.

Esame lankstūs – pasiruošę išklausyti Jūsų įmonės norus ir pageidavimus. Priklausomai nuo užsakymų kiekio bei jų reguliarumo yra galimybė asortimentą susiformuoti patiems (gaminame pagal Jūsų receptus, t.y. tai, ko reikia Jūsų MENIU).

Kilus klausimų visuomet galite pasiteirauti: info@cupcake.lt arba telefonu: +370 671 61331

Bendradarbiaujame su įmonėmis paslaugų mainų principu. Prisidedant ar dalyvaujant įvairių renginių, mugių ar akcijų metu. Taip pat su spaudos ar reklamos atstovais, influenceriais.