Saldi Knyga

Pagaliau išaušo ta diena, kai ilgas bei kruopštus darbas įgavo realų, itin gražų bei, tikiu, naudingą pavidalą. Taip pat tikiu, kad ši knyga gali atnešti papildomą kruopelytę laimės į kiekvieno iš Jūsų namus: gaminant kartu su mažaisiais kalėdinius meduolius, palepinant vyrą ar žmoną keksiuku gimtadienio rytą, svečius pasitinkant su gardžiu naminiu tortu ar pačiai suruošus nepaprasto grožio, įsimintiną gyvenimo šventę.

Knygoje gausu patarimų, nesudėtingų receptų su gamybos žingsnių iliustracijomis, visos skanėstų dekoravimo subtilybės ir net 10 skirtingų šventinių stalų idėjų su išsamiais aprašymais kaip jį pasiruošti pačiai. "Šioje knygoje atsispindi mano savitas požiūris į gražų, saldų, nesudėtingą, su trupučiu estetikos ir kruopelyte šarmo, kaskart kupiną naujų atradimų konditerijos pasaulį. Pasinerkime į jį drauge!" :)
Knygos autorė - Skanėstų krautuvėlės "CupCake" įkūrėja
Knygą galite įsigyti internetu, taip pat ieškokite visose Lietuvos knygynuose ir prekybos centruose. Jos Jūsų laukia ir mūsų saldžiuose namuose Skanėstų krautuvėlėje "CupCake", išskirtinai su autorės autografu! :)