Blogas
Patalpinta: 2018-01-16

Pagaliau išaušo ta diena, kai ilgas bei kruopštus darbas įgavo realų, itin gražų bei, tikiu, naudingą pavidalą. Taip pat tikiu, kad ši knyga gali atnešti papildomą kruopelytę laimės į kiekvieno iš Jūsų namus: gaminant kartu su mažaisiais kalėdinius meduolius, palepinant vyrą ar žmoną keksiuku gimtadienio rytą, svečius pasitinkant su gardžiu naminiu tortu ar pačiai suruošus nepaprasto grožio, įsimintiną gyvenimo šventę.


Skaityti plačiau »
Patalpinta: 2018-01-16

Naujus metus pradedame su ypatingai svarbiu mums įvertinimu. Dirbame sąžiningai ir atsakingai, tai vertina ir mūsų ilgamečiai verslo partneriai, su kuriais jau ne vienerius metus darniai bendradarbiaujame.

„STIPRIAUSI LIETUVOJE 2017“ – tai sertifikatas, suteikiamas finansiškai patikimoms Lietuvos įmonėms bei jų vadovams, pagrindžiantis gerą įmonės bei jos vadovo kredito istoriją.


Skaityti plačiau »
Patalpinta: 2016-01-30

Pristatome Jums naująjį mūsų tortukų asortimentą. Truputį sumažintas, bet stipriai patobulintomis receptūromis. Palikome pačius Jūsų mėgstamiausius, paįvairinome paprasčiausius ir sukūrėme porą naujų skonių torčiukų. Net trys tortai su traškučių sluoksniais, pieniškas belgiškas šokoladas, kriaušės, griliažiniai traškūs riešutukai, varškė ir visos kitos skonių naujienos. Skanaus žiūrėjimo ir laukiame užklausų!


Skaityti plačiau »
1 2